IX TYDZIEŃ ZWYKŁY
3 – 9 czerwca 2012


Niedziela, 03.06.2012 – Niedziela Najświętszej Trójcy

7.30

†† Jadwiga, Bolesław

9.30

Marta i Alfons Szramka (40 r. ślubu)

11.00

Lidia i Cezary (r. ślubu)

12.30

Ewa i Wojciech (15 r. ślubu)

19.00

† Alfons (greg.)

Poniedziałek, 04.06.2012 – dzień powszedni

08.30

18.00

† Alfons (greg.)

18.00

Stanisław i Monika (1 r. ślubu), o B. błogosł. dla rodziny

Wtorek, 05.06.2012 – dzień powszedni

8.30

18.00

†Alfons (greg.)

Środa, 06.06.2012 – dzień powszedni

8.30

Jadwiga i Józef (63 r. ślubu)

18.00

† Zbigniew Żelazny (3 mce po pogrzebie)

18.00

za służbę zdrowia

Czwartek, 07.06.2012 – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

7.30

† † Marianna (3 r. śmierci), rodzice z ob. stron

9.30

†Edward (30 r. śmierci)

po
procesji

†† Helena, Stanisław, Apolinary, Jadwiga, Edward, Jarosław

19.00

Piątek, 08.06.2012 – Św. Jadwigi, królowej

8.30

† Alfons (greg.)

17.00

Mieczysław (60 urodziny)

18.00

Sobota, 09.06.2012 –dzień powszedni

8.30

o dobre przygotowanie i przeżycie sakr. małżeństwa Macieja i Pauliny

18.00

† Irena Knot (10 r. śmierci)

Niedziela, 10.06.2012 – X Niedziela Zwykła

7.30

† Franciszek Kosiorek

9.30

†† Łukasz i Anna

11.00

†† Józefa (10 r. śmierci), Stanisław Schab

12.30

Aneta i Rafał (6 r. ślubu)

19.00

† Agnieszka (10 r. śmierci)

VIII TYDZIEŃ ZWYKŁY
27 maja – 2 czerwca 2012


Niedziela, 27.05.2012 – Niedziela Zesłania Ducha Świętego

7.30

† Adam Maliszewski (3 r. śmierci)

9.30

†† Łukasz, Anna

11.00

† Agnieszka Wilusz

12.30

Halina Misiarz (80 urodziny)

12.30

†† Genowefa Graczyk, z rodziny

19.00

† Alfons (greg.)

Poniedziałek, 28.05.2012 – NMP Matki Kościoła

08.30

† Alfons (greg.)

18.00

w pewnej intencji

19.00

MSZA ŚW. W GOSZYNIE - przy kaplicy: w intencji mieszkańców Goszyna

Wtorek, 29.05.2012 – Św. Urszuli Ledóchowskiej

8.30

18.00

†Alfons (greg.)

Środa, 30.05.2012 – dzień powszedni

8.30

† Alfons (greg.)

18.00

w intencji rodziny Kwiecińskich

Czwartek, 31.05.2012 – Nawiedzenie NMP

8.30

† † z rodzin: Szelong, Kotuł, Kryszczuk, Osowskich, Morgaś, Juchniewicz

18.00

† Alfons (greg.)

Piątek, 01.06.2012 – Św. Justyna, męczennika

8.30

† Alfons (greg.)

17.00

18.00

w int. Róży Różańcowej Rodziców za Dzieci pw. św. Moniki

Sobota, 02.06.2012 –dzień powszedni

8.30

† Alfons (greg.)

18.00

† Gerard Rogalewski

Niedziela, 03.06.2012 – Niedziela Najświętszej Trójcy

7.30

†† Jadwiga, Bolesław

9.30

Marta i Alfons Szramka (40 r. ślubu)

11.00

Lidia i Cezary (r. ślubu)

12.30

Ewa i Wojciech (15 r. ślubu)

19.00

† Alfons (greg.)

VII TYDZIEŃ WIELKANOCNY
20 – 26 maja 2012


Niedziela, 20.05.2012 – VII Niedziela Wielkanocna - Wniebowstąpienie Pańskie

7.30

†† Hubert Resmerowski, rodzice

9.30

†† Tadeusz, rodzice z ob. stron

11.00

†† Barbara i Marian

12.30

za dzieci nowo ochrzczone

19.00

† Alfons (greg.)

Poniedziałek, 21.05.2012 – dzień powszedni

08.30

Ewelina i Konrad – o potrzebne łaski i bł. Boże na wspólną drogę życia

18.00

† Alfons (greg.)

18.00

† Iwona

Wtorek, 22.05.2012 – dzień powszedni

8.30

†† Tadeusz Wójcik (4 r. śmierci), Genowefa, Jan

18.00

†Alfons (greg.)

Środa, 23.05.2012 – dzień powszedni

8.30

18.00

Sylwester (1 r. śmierci)

18.00

† Alfons (greg.)

Czwartek, 24.05.2012 – NMP Wspomożycielki Wiernych

8.30

18.00

† Alfons (greg.)

Piątek, 25.05.2012 – dzień powszedni

8.30

† Alfons (greg.)

18.00

†† Zbigniew Pawul (3 r. śmierci), Grażyna

Sobota, 26.05.2012 –św. Filipa Nereusza

8.30

† Alfons (greg.)

18.00

† Stanisława (k) (1 r. śmierci)

Niedziela, 27.05.2012 – Niedziela Zesłania Ducha Świętego

7.30

† Adam Maliszewski (3 r. śmierci)

9.30

†† Łukasz, Anna

11.00

† Agnieszka Wilusz

12.30

Halina Misiarz (80 urodziny)

12.30

†† Genowefa Graczyk, z rodziny

19.00

† Alfons (greg.)

VI TYDZIEŃ WIELKANOCNY
13 – 19 maja 2012


Niedziela, 13.05.2012 – VI Niedziela Wielkanocna

7.30

za parafian

9.30

†† Stanisława (2 r. śmierci), Kazimierz

11.00

† Edward Maroszek (1 r. śmierci)

12.30

† Zofia

19.00

† Alfons (greg.)

Poniedziałek, 14.05.2012 – Św. Macieja Apostoła

08.30

18.00

† Alfons (greg.)

Wtorek, 15.05.2012 – dzień powszedni

8.30

18.00

†† Zofia, Mieczysław, Mikołaj

18.00

† Alfons (greg.)

Środa, 16.05.2012 – św. Andrzeja Boboli, męczennika

8.30

18.00

ks. Proboszcz (25 r. święceń kapłańskich)

18.00

† Alfons (greg.)

Czwartek, 17.05.2012 – dzień powszedni

8.30

18.00

† Ewa (10 r. śmierci)

18.00

† Alfons (greg.)

Piątek, 18.05.2012 – dzień powszedni

8.30

† Alfons (greg.)

18.00

ROCZNICA

Sobota, 19.05.2012 –dzień powszedni

8.30

† Alfons (greg.)

18.00

† Małgorzata Matuszak (mc po pogrzebie)

18.00

† Janina (mc po pogrzebie)

Niedziela, 20.05.2012 – VII Niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienie Pańskie

7.30

†† Hubert Resmerowski, rodzice

9.30

†† Tadeusz, rodzice z ob. stron

11.00

†† Barbara i Marian

12.30

za dzieci nowo ochrzczone

19.00

† Alfons (greg.)

V TYDZIEŃ WIELKANOCNY
6 – 12 maja 2012


Niedziela, 06.05.2012 – V Niedziela Wielkanocna

7.30

†† Weronika i Władysław Jagielscy

9.30

†† Jan i Stanisława

11.00

†† rodzice: Jan i Urszula, oraz Andrzej

12.30

Stanisław Sałek (imieniny SF)

19.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

Poniedziałek, 07.05.2012 – dzień powszedni

08.30

† Alfons (greg.)

18.00

†† rodzice: Stanisława, Józef Balcerowscy

18.00

†† Stanisława, Zygmunt

Wtorek, 08.05.2012 – św. Stanisława, biskupa i męczennika

8.30

18.00

Marzena (urodziny)

18.00

† Alfons (greg.)

Środa, 09.05.2012 – dzeń powszedni

8.30

18.00

† Feliks Sroczyński (20 r. śmierci)

18.00

† Alfons (greg.)

Czwartek, 10.05.2012 – dzień powszedni

8.30

18.00

o nawrócenie dla najbliższych

18.00

† Alfons (greg.)

Piątek, 11.05.2012 – dzień powszedni

8.30

† Alfons (greg.)

18.00

Sobota, 12.05.2012 –dzień powszedni

8.30

† Alfons (greg.)

18.00

Niedziela, 13.05.2012 – VI Niedziela Wielkanocna

7.30

9.30

†† Stanisława (2 r. śmierci), Kazimierz

11.00

† Edward Maroszek (1 r. śmierci)

12.30

† Zofia

19.00

† Alfons (greg.)

IV TYDZIEŃ WIELKANOCNY
29 kwietnia – 5 maja 2012


Niedziela, 29.04.2012 – IV Niedziela Wielkanocna

7.30

za parafian

9.30

† Marek Szela

11.00

12.30

Mirella i Marek (30 r. ślubu)

12.30

† Czesław Kapuściński, z rodziny

19.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

Poniedziałek, 30.04.2012 – dzień powszedni

08.30

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

18.00

dziękczynna za 70 lat życia

Wtorek, 01.05.2012 – św. Józefa, rzemieślnika

8.30

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

18.00

Alicja i Dawid Kwiecińscy (2 r. ślubu)

Środa, 02.05.2012 – św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła

8.30

o zdanie egzaminu maturalnego dla Justyny

18.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

Czwartek, 03.05.2012 – NMP Królowej Polski

7.30

Karol i Franciszka Trochowscy

9.30

o pomyślność na maturze i dokonanie właściwych wyborów w życiu dla Magdy

11.00

19.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

Piątek, 04.05.2012 – św. Floriana, męczennika

8.30

18.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

Sobota, 05.05.2012 –dzień powszedni

8.30

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

10.00

I KOMUNIA ŚW.

12.00

I KOMUNIA ŚW.

18.00

Niedziela, 06.05.2012 – V Niedziela Wielkanocna

7.30

†† Weronika i Władysław Jagielscy

9.30

†† Jan i Stanisława

11.00

†† rodzice: Jan i Urszula, oraz Andrzej

12.30

Stanisław Sałek (imieniny SF)

19.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

III TYDZIEŃ WIELKANOCNY
22 – 29 kwietnia 2012


Niedziela, 22.04.2012 – III Niedziela Wielkanocna

7.30

†† Stefania Rezmerowska, rodzice

9.30

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

11.00

†† Zofia, Stanisław, Edward Maroszek, Jadwiga Kwiatkowska, Benedykt Bolewski

12.30

† Stanisław, Eugenia Bochaj

19.00

dziękcz.-bł. za rodzinę oraz Jakub (1 urodziny)

Poniedziałek, 23.04.2012 – św. Wojciecha, biskupa i męczennika

08.30

18.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

18.00

o uzdrowienie na duszy i ciele dla Krzysztofa i Grażyny

Wtorek, 24.04.2012 – dzień powszedni

8.30

†† cierpiący w czyśćcu

18.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

18.00

Ewa i Krzysztof (15 r. ślubu)

Środa, 25.04.2012 – św. Marka, ewangelisty

8.30

18.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

18.00

† Marek Szela

Czwartek, 26.04.2012 – dzień powszedni

8.30

18.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

18.00

† Jerzy Mazur (2 r. śmierci)

Piątek, 27.04.2012 – dzień powszedni

8.30

18.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

18.00

Dorota i Paweł (15 r. ślubu)

Sobota, 28.04.2012 –dzień powszedni

8.30

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

18.00

† ks. Marek (imieniny)

Niedziela, 29.04.2012 – IV Niedziela Wielkanocna

7.30

za parafian

9.30

† Marek Szela

11.00

12.30

Mirella i Marek (30 r. ślubu)

12.30

† Czesław Kapuściński, z rodziny

19.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

II TYDZIEŃ WIELKANOCNY
15 – 22 kwietnia 2012


Niedziela, 15.04.2012 – II Niedziela Wielkanocna

7.30

Maria i Henryk (35 r. ślubu)

9.30

†† Stanisław, Zofia, Edward Maroszek

11.00

†† Stanisław Grabas (20 r. śmierci), Piotr Trzeciak (16 r. śmierci)

12.30

† Roman Olewnik

19.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

Poniedziałek, 16.04.2012 – dzień powszedni

08.30

18.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

18.00

†† Stanisław Rószkowski (9 r. śmierci), rodzice Teresy Rószkowskiej i w pewnej intencji

Wtorek, 17.04.2012 – dzień powszedni

8.30

18.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

18.00

w pewnej intencji

Środa, 18.04.2012 – dzień powszedni

8.30

18.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

18.00

† Jan Formela (17 r. śmierci)

Czwartek, 19.04.2012 – dzień powszedni

8.30

18.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

18.00

Bożena i Zenon (25 r. ślubu)

Piątek, 20.04.2012 – dzień powszedni

8.30

18.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

18.00

Stanisław (50 r. śmierci)

Sobota, 21.04.2012 –dzień powszedni

8.30

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

18.00

† Miro Korsik

Niedziela, 22.04.2012 – III Niedziela Wielkanocna

7.30

†† Stefania Rezmerowska, rodzice

9.30

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

11.00

†† Zofia, Stanisław, Edward Maroszek, Jadwiga Kwiatkowska, Benedykt Bolewski

12.30

† Stanisław, Eugenia Bochaj

19.00

dziękcz.-bł. za rodzinę oraz Jakub (1 urodziny)

I TYDZIEŃ WIELKANOCNY
8 – 15 kwietnia 2012


Niedziela, 08.04.2012 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

6.00

†† Genowefa, Jan, Tadeusz Wójcik

†† Czesław Klecha, rodzice z ob. stron

† Jerzy Romański

9.30

†† Grażyna, Stanisław, Stefan

11.00

†† Benedykt Krampa (9 r. śmierci), rodzice z obojga stron

12.30

za nowo ochrzczone dzieci

19.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

Poniedziałek, 09.04.2012 – Poniedziałek w oktawie Wielkanocy

07.30

†† Jadwiga, Bolesław

09.30

†† Władysław, Jarosław Olejnik, rodzice z ob. stron

11.00

† Leon (mc po śmierci)

12.30

† Romuald (greg.)

19.00

† Paweł Świeczkowski

Wtorek, 10.04.2012 – Wtorek w oktawie Wielkanocy

8.30

†Edmund

18.00

w intencji rodziny

18.00

†Romuald Ząbkiewicz (greg.)

Środa, 11.04.2012 – Środa w oktawie Wielkanocy

8.30

18.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

18.00

†† Franciszek, Marta, Jadwiga

Czwartek, 12.04.03.2102 – Czwartek w oktawie Wielkanocy

8.30

18.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

18.00

Anastazy (90 urodziny)

Piątek, 13.04.2012 – Piątek w oktawie Wielkanocy

8.30

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

18.00

† Janina (mc po pogrzebie)

18.00

Patrycja (urodziny)

Sobota, 14.04.2012 – Sobota w oktawie Wielkanocy

8.30

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

18.00

Aleksander (70 urodziny)

Niedziela, 15.04.2012 – II Niedziela Wielkanocna

7.30

Maria i Henryk (35 r. ślubu)

9.30

†† Stanisław, Zofia, Edward Maroszek

11.00

†† Stanisław Grabas (20 r. śmierci), Piotr Trzeciak (16 r. śmierci)

12.30

† Roman Olewnik

19.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

WIELKI TYDZIEŃ
01 – 07 kwietnia 2012


Niedziela, 01.04.2012 – V Niedziela Palmowa

7.30

† Eugeniusz Wiśniowski

9.30

† Józef (30 r. śmierci)

11.00

o Boże błogosł. dla rodziny

12.30

† Teresa (4 r. śmierci)

19.00

Bartosz (10 urodziny)

Poniedziałek, 02.04.2012 – Wielki Poniedziałek

08.30

18.00

† Stanisława Zalewska (mc po pogrzebie)

Wtorek, 03.04.2012 – Wielki Wtorek

8.30

18.00

Środa, 04.04.2012 – Wielka Środa

8.30

18.00

† Stanisława (mc po pogrzebie)

Czwartek, 05.04.03.2102 – Wielki Czwartek

19.00

dziękczynna za dar macierzyństwa z prośbą o Boże błogosł. dla Magdaleny

19.00

† Marek Szela

Piątek, 06.04.2012 – Wielki Piątek

Sobota, 07.04.2012 – Wielka Sobota

Niedziela, 08.04.2012 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Msza św. Wigilii Paschalnej 20.30

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

†† Agnieszka, Julian

†† Tadeusz, Bogusław, Teresa, Kazimierz, Michalina, z rodz. Duffek

6.00

†† Genowefa, Jan, Tadeusz Wójcik

†† Czesław Klecha, rodzice z ob. stron

† Jerzy Romański

9.30

†† Grażyna, Stanisław, Stefan

11.00

†† Benedykt Krampa (9 r. śmierci), rodzice z obojga stron

12.30

za nowo ochrzczone dzieci

19.00

† Romuald Ząbkiewicz (greg.)

V TYDZIEŃ WIELKIEGO POSTU
25 – 31 marca 2012


Niedziela, 25.03.2012 – V Niedziela Wielkiego Postu

7.30

† Grażyna (greg.)

9.30

†† Łukasz, Anna

11.00

o Boże błogosł. dla rodzin Kępa, Kownackich i Jarosiewiczów

12.30

† Kazimierz

19.00

Wojciech (20 urodziny)

Poniedziałek, 26.03.2012 – Zwiastowanie NMP

08.30

† Grażyna (greg.)

18.00

† Jan Kudeń (13 r. śmierci)

Wtorek, 27.03.2012 – dzień powszedni

8.30

† Grażyna (greg.)

18.00

† Karol Palberg (2 r. śmierci)

Środa, 28.03.2012 – dzień powszedni

8.30

† Grażyna (greg.)

18.00

† Stanisław, Teresa

Czwartek, 29.03.2102 – dzień powszedni

8.30

† Grażyna (greg.)

18.00

w intencji rodziny

Piątek, 30.03.2012 – dzień powszedni

8.30

† Grażyna (greg.)

18.00

Sobota, 31.03.2012 – dzień powszedni

8.30

18.00

† Wanda Frąckiewicz

Niedziela, 01.04.2012 – V Niedziela Palmowa

7.30

† Eugeniusz Wiśniowski

9.30

† Józef (30 r. śmierci)

11.00

o Boże błogosł. dla rodziny

12.30

† Teresa (4 r. śmierci)

19.00

Bartosz (10 urodziny)

IV TYDZIEŃ WIELKIEGO POSTU
18 – 25 marca 2012


Niedziela, 18.03.2012 – III Niedziela Wielkiego Postu

7.30

†† Stanisław, Roman Maliszewscy (17 r. śmierci)

9.30

† Grażyna (greg.)

9.30

†† Stanisław (10 r. śmierci) i Józefa Schab

11.00

† Maria Kruczyńska (3 r. śmierci)

11.00

Filip (8 urodziny)

12.30

†† Helena, Gerard Krause

19.00

† Józef

Poniedziałek, 19.03.2012 – św. Józefa Oblubieńca NMP

08.30

† Grażyna (greg.)

19.00

†† Irena i Hubert Ropella

19.00

†† Józef i Waleria

Wtorek, 20.03.2012 – dzień powszedni

8.30

†† Jan (7 r. śmierci), Genowefa i Tadeusz Wójcik

19.00

† Grażyna (greg.)

19.00

Kacper (1 urodziny), rodzice i o szczęśliwe rozwiązanie

Środa, 21.03.2012 – dzień powszedni

8.30

† Grażyna (greg.)

19.00

Małgorzata

Czwartek, 22.03.2102 – dzień powszedni

8.30

† Grażyna (greg.)

18.00

† Hubert Ropella (mc po pogrzebie)

Piątek, 23.03.2012 – dzień powszedni

8.30

† Grażyna (greg.)

18.00

† z rodziny Bodek i Długosz

Sobota, 24.03.2012 – dzień powszedni

8.30

† Grażyna (greg.)

8.30

† Edmund Szczepański

18.00

Niedziela, 25.03.2012 – V Niedziela Wielkiego Postu

7.30

† Grażyna (greg.)

9.30

† Łukasz, Anna

11.00

o Boże błogosł. dla rodzin Kępa, Kownackich i Jarosiewiczów

12.30

† Kazimierz

19.00

Wojciech (20 urodziny)

III TYDZIEŃ WIELKIEGO POSTU
11 – 17 marca 2012


Niedziela, 11.03.2012 – III Niedziela Wielkiego Postu

7.30

†† Karol (13 r. śmierci) i Franciszka Trochowscy

9.30

† Grażyna (greg.)

11.00

† Barbara (9 r. śmierci), Marian

12.30

†† Helena, Michał, Aleksandra, Godlewscy, Krystyna Prewo

19.00

†† Grażyna Chodowska (5 r. śmierci)

Poniedziałek, 12.03.2012 – dzień powszedni

08.30

† Grażyna (greg.)

18.00

Justyna (19 urodziny)

18.00

† Jan (1 r. śmierci)

Wtorek, 13.03.2012 – dzień powszedni

8.30

† Grażyna (greg.)

12.00

POGRZEB † Janina

18.00

† Stanisława Zalewska

18.00

† Jerzy Jaruga (13 r. śmierci)

Środa, 14.03.2012 – dzień powszedni

8.30

† Grażyna (greg.)

18.00

dziękczynna

Czwartek, 15.03.2102 – dzień powszedni

8.30

† Grażyna (greg.)

17.00

† Halina

17.00

† Mieczysław Balcerzak

Piątek, 16.03.2012 – dzień powszedni

8.30

18.00

† Grażyna (greg.)

18.00

† Czesław Wielikdzień

Sobota, 17.03.2012 – dzień powszedni

8.30

† Grażyna (greg.)

18.00

† Czesław Klecha

Niedziela, 18.03.2012 – III Niedziela Wielkiego Postu

7.30

†† Stanisław, Roman Maliszewscy (17 r. śmierci)

9.30

† Grażyna (greg.)

11.00

† Maria Kruczyńska (3 r. śmierci)

11.00

Filip (8 urodziny)

12.30

†† Helena, Gerard Krause

19.00

† Józef

II TYDZIEŃ WIELKIEGO POSTU
4 – 10 marca 2012


Niedziela, 04.03.2012 – II Niedziela Wielkiego Postu

7.30

†† Eugenia, Henryk, Jan Kubik

9.30

†† Stanisława i Kazimierz Sałek

11.00

Dominik (10 urodziny)

12.30

† Grażyna (greg.)

19.00

† Barbara Kołodziejska

Poniedziałek, 05.03.2012 – św. Kazimierza, królewicza

08.30

† Grażyna (greg.)

18.00

† Antoni (mc po pogrzebie)

Wtorek, 06.03.2012 – dzień powszedni

8.30

† Grażyna (greg.)

18.00

† Rozalia Bruchman (mc po śmierci)

Środa, 07.03.2012 – dzień powszedni

8.30

† Grażyna (greg.)

18.00

†† Karolina, Stanisław, Władysław, Ludwik Robak

Czwartek, 08.03.2102 – dzień powszedni

8.30

† Grażyna (greg.)

17.00

BIERZMOWANIE

Piątek, 09.03.2012 – dzień powszedni

8.30

† Grażyna (greg.)

18.00

ks. Grzegorz

Sobota, 10.03.2012 – dzień powszedni

8.30

† Grażyna (greg.)

18.00

ks. Grzegorz (imieniny)

18.00

† Włodzimierz Dmochewicz (4 r. śmierci)

Niedziela, 11.03.2012 – III Niedziela Wielkiego Postu

7.30

†† Karol (13 r. śmierci) i Franciszka Trochowscy

9.30

† Grażyna (greg.)

11.00

† Barbara (9 r. śmierci), Marian

12.30

†† Helena, Michał, Aleksandra, Godlewscy, Krystyna Prewo

19.00

†† Grażyna Chodowska (5 r. śmierci)

I TYDZIEŃ WIELKIEGO POSTU
26 lutego – 3 marca 2012


Niedziela, 26.02.2012 – I Niedziela Wielkiego Postu

7.30

† s. Chrystiana Lemańczyk

9.30

†† Stanisława, Kazimierz Sałek

11.00

†† Rajmund, rodzice i rodzeństwo z obojga stron

12.30

Roman Mateja (imieniny)

19.00

†† Anna Walkiewicz, Józefa Smętkowska

Poniedziałek, 27.02.2012 – dzień powszedni

08.30

† cierpiący w czyśćcu

18.00

Wtorek, 28.02.2012 – dzień powszedni

8.30

18.00

† Halina (1 r. śmierci)

Środa, 29.02.2012 – dzień powszedni

8.30

18.00

Czwartek, 01.03.2102 – dzień powszedni

8.30

† Grażyna (greg.)

18.00

Piątek, 02.03.2012 – dzień powszedni

8.30

† Grażyna (greg.)

18.00

† Paweł Barwik, Adam

Sobota, 03.03.2012 – dzień powszedni

8.30

Grażyna (greg.)

18.00

Rafał (18 urodziny)